KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 11244236
nr 1124 4236
Blyerts
4 st, signerad. Kronstrand, porträtt, motivet. 10x8 ca
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 18:43:46
100 kr
150 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)